Hearthstone Açık Beta Başladı!

Sonunda beklenilen oldu ve Blizzard’ın oynaması ücretsiz dijital kart oyunu Hearthstone, açık beta ile tüm kullanıcılara açıldı.

Hearthstone son birkaç aylık süreçte, önceden istekte bulunan oyuncuların arasından yapılan seçimlerle, kapalı beta evresini sürdürüyordu. Bu süreç içerisinde yaklaşık üç ay önce bana da Blizzard tarafından beta kodu gönderilmişti. Yıllarca Magic: The Gathering oynamış bir oyuncu olarak, Hearthstone’a alışmam çok kısa bir zaman almıştı. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor bir oyun olarak dizayn edilmesinden dolayı hem günlük oyunculara, hem de Blizzard hayranları olan çekirdek oyuncu kitlesine çok rahat hitap edeceğini düşünüyorum.

Hearthstone Açık Beta

Hearthstone, oyun geliştirme süreleri yıllar alan Blizzard için de; yüksek kalitedeki oyunları daha küçük takımlar ve daha kısa geliştirme süreleri içinde çıkabilmek adına atılmış bir adım, bir proje aslında. Oyunun, kapalı beta süresince yarattığı heyecandan (Twitch sağolsun) ve alınan ilk tepkilerden çok memnun kalınmış olacak ki; Blizzard bu tip küçük takımlar ile hayata geçirilebilecek diğer projeler için de çok beklemeden düğmeye basmış durumda.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s